Loading...
Hakkımızda

Faaliyet Alanlarımız

Firmamız Türkiye genelinde üretici firma tarafından sertifikalandırılmış mühendisleri ile Thermo Fisher marka tüm genetik analizör cihazları, QPCR cihazları, PCR cihazları, NGS cihazlarına bakım, onarım, kalibrasyon, verifikasyon, kurulum gibi servis ve aplikasyon hizmetlerini sağlamaktadır. Aynı zamanda, ikinci el ve sıfır cihaz alım/satımı ve kiralama hizmetleri gibi hizmetleri de sağlamaktadır.

Bunun dışında firmamız kurulmuş olduğu 2003 Yılından bu yana yurt dışına DNA sentez kolonu üreterek ihraç etmekte ve Türkiye genelinde müşterilerine temin ettiği big dye pürüfikasyon kolonu üretimini de gerçekleştirerek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Teknik Servis

Thermo Fisher marka tüm genetik analizör cihazları, QPCR cihazları, PCR cihazları, NGS cihazlarına bakım, onarım, kalibrasyon, verifikasyon, kurulum gibi servis ve aplikasyon hizmeti.

Kiralama ve Alım-Satım

İkinci el ve sıfır cihaz alım/satımı ve kiralama hizmeti.

Kolon Üretimi

DNA sentez kolonu üreterek ihraç etmekte ve Türkiye genelinde müşterilerine temin ettiği big dye pürüfikasyon kolonu üretimini de gerçekleştirerek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Anagen Analiz Araştırma Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2003 yılında İstanbul da yerli kolon üretimi ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli Teknik Servis hizmeti anlayışı ile müşterilerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız sektörde ki yolculuğuna Teknik Servis Hizmeti ve yerli kolon üretimi yaparak başlamış ve edindiği tecrübeler sayesinde genişleyip büyüyerek bugün ki halini almıştır.

Firmamiz bugün Türkiye genelinde 100 den fazla müşterisine kaliteli Teknik servis hizmeti, aplikasyon hizmeti, cihaz satışı,cihaz kiralama hizmeti ve ürün sağlamaktadır. Firmamız kuruldugu 2003 Yılından 2018 Yılına kadar Thermo Fisher Scientific firmasının Türkiye distribütörüne bağlı olarak Teknik Servis, Aplikasyon ve Kolon üretimi Hizmeti vermiş 2018 Yılında distribütörlüğün değişmesi ile serbest olarak Ruo, Hid ve Diagnostic alanlarında çalısan bütün müşterilerine Teknik servis, aplikasyon ve kolon üretimi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Referanslar

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Adli Tıp Kurumu
Biyoloji İhtisas Dairesi
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü
Bursa Genetik
Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi
İzmir DeppoLab
Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı
Florance & Nightingale
Hastaneleri
Ankara
Gazi Üniversitesi Hastanesi
Genetiks
Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi
Genoks
Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi
Hacettepe Üniversitesi
Hastaneleri
İstinye Üniversitesi
Hastaneleri
Emniyet Genel Müdürlüğü
Kriminal Polis Laboratuvarları
Jandarma Genel Komutanlığı
Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği
Memorial
Hastaneleri
MERCK Group
MERCK Group
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Hastaneleri
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Acıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu
T.C Tarım ve Orman Bakanlığı
İzmir Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü
T.C Tarım ve Orman Bakanlığı
Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü
T.C Tarım ve Orman Bakanlığı
Ulusal Gıda Referans Laboratuvar Müdürlüğü